NBA Seçimleri 16 Ocak: Pacers, Bucks Headline Action’da – NFL Seçimleri | NHL Seçtikleri | Hokey Tahminleri | Kazanan Spor Seçimleri | MLB Tahminleri | NBA seçtikleri | MLB seçtikleri | Futbol SeçtikleriNFL Seçtikleri | NHL Seçtikleri | Hokey Tahminleri | Kazanan Spor Seçimleri | MLB Tahminleri | NBA seçtikleri | MLB seçtikleri

NBA sezonu, All-Star tatiline yaklaşıyor ve takımlar ikinci yarıda bir ivme kazanmak istiyor. 16 Ocak’ta Bucks’ın Pacers’a ev sahipliği yaptığı ve oyunun öne çıktığı pek çok maç var.

Indiana Pacers, Milwaukee Bucks’a karşı

Indiana Doğu Konferansı’nda 7. sırada Milwaukee’ye gidiyor ve Bucks 3. sırada. Takım Gücü Osilatöründe her iki takım da “ortalama” ve Milwaukee, Güç Dereceleri Göstergesinde +24 ila +23 arasında bir avantaja sahip. Score Predictor, Milwaukee’yi yüzde 46 güvenle 119-106’lık bir skorla seviyor. Takımlar, favori/zayıf durumlarına göre tutarlı bir performans sergiliyor. Toplamda son on iki oyun boyunca, takımlar yedi kez çizginin “üzerinden” oyunlara dahil oldular. Bu, bu sezon iki takım arasındaki ilk maç. Milwaukee’nin altı ila on puan farkla kazanmasını bekleyin.

Toronto Raptors, New York Knicks’e karşı

Knicks şu anda Doğu Konferansı’nda 6. sırada ve Raptors dışarıdan bakıyor. Her iki takım da Takım Gücü Osilatöründe “ateşli” ve Knicks’in Güç Dereceleri Göstergesinde +16 ila +13 üstünlüğü var. . Son zamanlarda her iki takımın da çizgiyi aşan maçlarda trend olduğuna ve Score Predictor’ın yüzde 65 güvenle 118-111’lik bir skorla New York’u sevdiğine dikkat edin. Takımlar bu sezon ilk iki maçı deplasmanda kazanarak aralarında paylaştı. Knicks’in çizginin “üzerinden” bir oyunda kazanmasını seviyorum.

Utah Jazz, Minnesota Timberwolves’a karşı

Takımlar Batı Konferansı’nda 9. ve 10. sıralarda mücadele ediyor. Utah, son altı maçından ikisini kazanan “buz gibi” yarışmasına katılıyor. Minnesota “ortalama”, bir mağlubiyetle geliyor, ancak son altı üzerinden 4-2. Utah çizgiyi aşan oyunlarda trend oldu ve Score Predictor, yüzde 66 güvenle Minnesota lehine 122-113’lük bir başka yüksek skorlu maça sahip. Minnesota, Güç Dereceleri Göstergesinde +18 ila +5 arasındadır. Takımlar bu sezonun ilk iki maçını deplasmanda kazanarak paylaştı. Takım Oynaklığı Osilatöründe -4’te gelen Jazz’ın çok dengesiz olduğunun farkında olun. Çizginin “üzerinde” bir oyunda Minnesota’yı neredeyse çift haneli rakamlarla seviyorum.

Phoenix Suns, Memphis Grizzlies’e karşı

Phoenix, son on maçının sekizini kaybetmiş olarak geliyor. Takım Gücü Osilatöründe “ölü” ve Güç Dereceleri Göstergesinde +9’dur. Memphis, son sekiz maçını kazanan Batı Konferansı’nda 2. sırada yer alıyor. Güç Dereceleri Göstergesinde “sıcak yanıyorlar” ve +29. Takımlar, üst/alt çizginin zıt taraflarında oyunlara dahil oldular. Takımlar bu sezonun ilk iki maçını deplasmanda müthiş bir şekilde kazanarak paylaştı. Her iki takımın da favori/zayıf durumlarıyla ilgili olarak tutarlı bir şekilde performans gösterdiğine dikkat edin. Score Predictor, Memphis’i yüzde 67 güvenle 121-108’lik bir skorla seviyor. Memphis’i en az on puanla seviyorum ama “alt/üst” bahsinden kaçının.

Şimdi yükseltin ve kazananları takip edin!

========

PS Zcode VIP Club’a Yükseltin ve Tüm Kazanan Seçimlerin Kilidini Açın. Anında erişim.

festivaladmin

festivaladmin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir