MLB Seçimleri 11 Eylül: AL Doğu’da Rays ve Yankees Savaşı – NFL Seçimleri | NHL Seçtikleri | Hokey Tahminleri | Kazanan Spor Seçimleri | MLB Tahminleri | NBA seçimleri | MLB seçtikleri | Futbol SeçtikleriNFL Seçtikleri | NHL Seçtikleri | Hokey Tahminleri | Kazanan Spor Seçimleri | MLB Tahminleri | NBA seçimleri | MLB seçtikleri

MLB sezonu son birkaç haftaya kaldı ve her maç playoff yarışındakiler için daha önemli hale geliyor. Yankees, Rays’e ev sahipliği yapan ve eylemin başlığını taşıyan 11 Eylül için program dolu.

Tampa Bay Rays, New York Yankees’e karşı

AL Doğu’daki en iyi iki takım bu savaşta. Her iki takım da Takım Gücü Osilatöründe “ateşli” oyuna girer ve Işınlar, Güç Sıralaması Göstergesinde +27 ila +25 arasında bir kenara sahiptir. Takımlar, toplamda son on maçın altısında çizginin “altında” maçlara katıldı. Skor Tahmincisi, yüzde 72 güvenle 8-7’lik yüksek skorlu bir oyunda Yankees’i seviyor. Takım Volatilite Osilatörü tarafından belirtildiği gibi, her iki takımın da çok kararlı olduğunu unutmayın. Yankees’i evde seviyorum ama “alt/alt” bahsini geçiyorum.

St. Louis Cardinals karşı Pittsburgh Pirates

Bu NL Merkez savaşında, Kardinaller playoff avında kalmaya çalışıyor. Kardinaller Takım Gücü Osilatöründe “ateşli” ve Güç Sıralaması Göstergesinde +24, Korsanlar ise sırasıyla “ölü” ve +12. Jose Quintana, Korsanlar adına Mitch Keller’a karşı Kardinaller adına sahaya çıkacak. Quintana, Pitcher Profit Osilatöründe 3.50 ERA ile 3-5 ve +364 iken, Keller sırasıyla 4.22 ERA ve -484 ile 5-10. Takımlar, son 11 kombine maçlarının altısında çizginin “üstünde” oyunlara dahil oldu ve Skor Tahmincisi, Kardinalleri yüksek bir güvenle 9-2’lik bir skorla seviyor. Çizginin “üstü” bir oyunda Kardinallerle birlikte gidin.

Cleveland Guardians, Minnesota Twins’e karşı

Muhafızlar AL Central’da liderliği sürdürmeye devam ediyor, ancak her iki takım da son zamanlarda kötü oynuyor. Cleveland “buz gibi” ve Güç Sıralaması Göstergesinde +21, Minnesota ise “ölü” ve +5. Shane Bieber, Cleveland için sahaya çıkacak. 2.96 ERA ile 9-8 ve +316’da iyi bir bahis. Skor Tahmincisi, Twins’i yüzde 66 güvenle 7-6 puanla beğeniyor. Takımlar, toplamda son on maçın dördünde çizginin “üstü” maçlarına katıldılar. Her iki takım da favori / mazlum statüsüne göre tutarlı bir şekilde performans gösteriyor. Cleveland’ı çizginin “altındaki” bir oyunda seviyorum.

Atlanta Braves, Seattle Mariners’a Karşı

Braves, NL Doğu’da en üst sırada yer almak için savaşıyor ve Seattle’a “ateşli” ve Güç Sıralaması Göstergesinde +29’a gidiyor. Seattle, Takım Gücü Osilatöründe “ortalama” ve Güç Sıralaması Göstergesinde +26. Takımlar son zamanlarda olduğundan daha sık olarak çizginin “üstündeki” oyunlara katıldılar ve Skor Tahmincisi, Braves’i yüzde 87 güvenle 11-2’lik bir skorla aldı. Atlanta, Team Volatility Osilatöründe +49 ile ligdeki en istikrarlı takımlardan biri oldu. Çizginin “üstü” bir oyunda Braves ile gidin.

Los Angeles Dodgers, San Diego Padres’e Karşı

Bu NL West savaşında Dodgers, bölümde zirvede kalmaya çalışıyor. Her iki takım da hafta sonuna “ateşli” giriyor ve Padres’in Güç Sıralaması Göstergesinde +19 ila +18 arası bir üstünlüğü var. Andrew Heaney, Joe Musgrove ile karşılaşacak. Heaney 2.94 ERA ile 2-2 ve Musgrove 3.16 ERA ile 9-6. Takımlar, son 12 maçının 11’inde çizginin “üstünde” oyunlara dahil oldular, ancak Skor Tahmincisi, Dodgers’ı yüzde 77 güvenle 5-2’lik bir skorla aldı. Dodgers, Takım Volatilite Osilatöründe +54’te son derece kararlı. Bir atış ikilisi görüyorum, bu yüzden Dodgers üstte çıkarken çizginin “altına” gidin.

Washington Nationals, Philadelphia Phillies’e karşı

Phillies, kendi evlerinde bölüm rakipleriyle karşı karşıya gelirken bir playoff noktası elde etmek istiyor. Washington, Güç Sıralaması Göstergesinde “ortalama düşüş” ve +23’e girerken, Phillies üç ardışık kayıptan sonra “ateşli” ve Güç Sıralaması Göstergesinde +7. Skor Tahmincisi, Phillies’i yüzde 33 güvenle 6-1’lik bir skorla seviyor. Takımlar, son 12 maçının yüzde 75’inde çizgiyi geçen maçlara katıldı. Takım Volatilite Osilatörüne göre Washington’un daha istikrarlı olduğunu unutmayın. Çizginin “altında” bir oyunda Phillies’i seviyorum.

Şimdi yükseltin ve kazananları takip edin!

========

PS, Zcode VIP Club’a Yükseltin ve Tüm Kazanan Seçimlerin Kilidini Açın. Anında erişim.

festivaladmin

festivaladmin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.